O nás

Celý projekt je založený na velmi výjimečné myšlence a přátelství fotografky Barbory Jelínkové Navrátilové a módní návrhářky Michaely Skuhravé, které jsou autorkami celého projektu. Každá fotografovaná osobnost si zvolila cíl směrovaných peněz zcela individuálně.. Nikomu není určena žádná charitativní organizace, ale je možnost peníze věnovat komukoliv, dle uvážení zapojené osobnosti, kde jsou třeba a další část výtěžku poputuje na nadační fond Nejen Srdcem, na pomoc opuštěným psům. www.nejensrdcem.cz

Jedná se o charitativní projekt s duší. Projekt Jsem kým jsem klade důraz na  motto osobnosti, charakter a emoce fotografovaného jedince.
Každá osobnost napíše své vyjádření o sobě samém na tričko, pro které se stala autorem módní návrhářka Michaela Skuhravá. Michaela vytvářela design trička speciálně pro tento projekt, vybírala jemnou bílou bavlnu a vysokou kvalitou tisku. Rozhodla se vážnost různých životních příběhů lidí,dětí i psů, kteří jsou cílem charity vtisknout obyčejností a surovostí střihem trička. Minimalistický design nechá vyniknout tváře projektu, které podpoří dobrou věc. Limitovaná edice triček 200 ks půjde do prodeje a každý kus bude mít své číslo v číselné řadě, tudíž každý kus je originál.

Daná osobnost se tváří v tvář postavila před fotoaparát fotografky Barbory Jelínkové Navrátilové, která je autorem fotografií, které jsou založené na hlubším pohledu a vnímání. Důraz je kladen na emoce a „odhalení“ osobnosti. Barbora pracuje s denním světlem a atmosférou pro daný moment. Celý tento projekt je fotografován přes sklo. Vznikají dvě fotografie dané osobnosti, jedna černobílá, druhá doprovodná barevná.

Originál tohoto trička bude vydražen v rámci charitativního eventu v Bibloo Concept Store v OD Kotva, kdy kompletní částka poputuje na individuálně zvolený cíl peněz fotografované osoby. 

 Cena trika je ročník fotografované osobnosti, kde část výtěžku směřuje vybrané pomoci, další část na nadační fond Nejen Srdcem, na pomoc opuštěným psům.

„Jsem kdo jsem, jsem kým jsem”
„Pravdivost, opravdovost, JÁ.“
„Osobnost oblečena do své myšlenky.“

„Navrhuji fashion kousky s láskou a radostí, tak aby se každý cítil sám sebou a zároveň jsem zachovala originál každého z vás.“
Michaela Skuhravá, módní návrhářka
www.skuhravamichaela.com

„Fotografuji to, čemu sama věřím a to co uvěříte vy mě. Kým jsme doopravdy.“
Barbora Jelínková Navrátilová, fotografka
www.barborajelinkova.com

Partneři

logo_nejen_srdcem logo_bibloo logo_cewe_2 logo_opt_2 venue_logo_1